Приватний еротичний масаж

Частный эротический массаж

Приватний еротичний масаж - техніка тілесного задоволення, популярна у всьому світі. Вона дозволяє відчути усі етапи сексуального збудження, отримати розрядку думок і тіла.

Результат приватного еротичного масажу

  • сеанс дозволить поліпшити відносини між партнерами
  • Ви зможете вивчити свої власні ерогенні зони знову, відкрити нові і випробувати почуття, раніше невідомі Вашому сприйняттю
  • відроджується і підвищується впевненість
  • здійснюється очищення енергетичних каналів, Ви відчуєте повну сексуальну розрядку.

Послуги приватного еротичного масажу від Caramel надаються виключно у салоні. І на це є 2 основні причини:

  1. У наших апартаментах дотримані всі умови, що дозволяють отримати максимум задоволення. Адже приватний еро масаж - це не тільки професіоналізм дівчат, це ще й підвищені вимоги до інтер'єру.
  2. Виконуючи послугу на дому, складно уявити якісне її проведення і дотримання всіх правил гігієни.

Якщо хоча б один раз Ви були на сеансі приватного еротичного масажу, то Ви абсолютно точно знаєте, в чому його відмінність від розслабляючого.

Техніка приватного еротичного масажу

Сеанс складається з декількох етапів:

  • Спільне прийняття душу. Вже там Ви зможете насолодитися чудовими формами дівчини, відчувши теплоту її чарівного тіла.
  • Розминання та розтирання. Дана стадія вміщує і інші рухи, які відносяться до групи класичних прийомів. Вони покликані зняти напругу і розслабити...
  • Масаж тілом та інші прийоми еротичного масажу. Розминання відбувається сідницями дівчини, грудьми, стегнами... Вона доведе Вас до піку задоволення!

Споглядайте прекрасне оголене тіло з усіх ракурсів у масажному салоні Caramel і насолодіться приватним еро масажем, забронювавши час за телефоном: (063) 471-81-82, (097) 649-74-73.