Відгуки

При виникненні будь-яких питань щодо обслуговування або іншого характеру - ми з радістю розмістимо відповіді на них на цій сторінці. Це також стосується побажань. Регулярне додавання новинок, які відповідали б Вашим запитам можливо ... Просто розкажіть нам, що Ви визнали відмінно продуманим, а що не до кінця в процесі масажу, на стадії бронювання послуги або при будь-яких інших моментах. Якщо Ви раніше вже відвідували нас в якості клієнта і спробували масаж в нашому виконанні - залиште відгук про роботу персоналу, оформленні кімнат і т.д. Розділ «Відгуки» є дзеркалом нашої роботи, виготовленим Вами. Велика значимість відводиться зворотньому зв'язку з Вами. Ваші відгуки вкрай важливі для нас!

Коментарі

Добрый день! Друзья посоветовали Ваш салон. Остался очень доволен, девочки невероятно красивые, знают свою работу, все на вышли уровне! Очень круто отдохнул, массаж очень понравился,спасибо Вам и вашим девочкам! Буду ещё в Вашем городе, обезательно к Вам зайду.! Все советую-это невероятный отдых!

Был у вас недавно в городе проездом и местные подсказали ваш адресок, сказали что у вас хорошо! Действительно девчонки молодцы встретили приятно , массаж хороший , 9 из 10 . Буду в Луцке зайду ещё

Добрий день у вас був багато разів і тільки зараз вирішив написати вам ) дуже дякую що ви є ) супер масаж і нічого лишнього ! Красиві дівчата свою справу роблять дуже гарно особливо довподоби дівчина Інна )

Всім привіт! Прийшов в ваш салон за рекомендацією свого друга. Салон дуже гарний. Дуже здивувало гарне ставлення адміністратора і дівчат. Пригостили смачною кавою. Так само хочу відзначити, що в салоні приємно пахне і дуже чисто. Це великий +++. Буду вас рекомендувати.

Selamlar! Lutsk'ta ilk kez oldu. Ve senin salonuna gitmeye karar verdim. İki kızla bir masaj yaptı. Beğendim Masaj iyi gelir. Eylül ayında seni ziyarete geleceğim) Şimdi arkadaşınım)

привіт всім!!!! Я не Думав що попаду в цкй салон іменно 28 числа! передзвонивши по номеру який вказаний в контактах відповіла приємним голосом дівчина) назначили час і я прийшов з запізненням! подумав що гляну на дівчат і на цьому все! та ні прийшли 4-ри!!! три сімпатюлі а одна на вкус( збагато міталов та наколок) люблю чистюль! вибачай красотка!!!!! вибрав двох!!!! це було щось не ймовірноЙЙЙЙ))))))))))))))))))))))) насолоду та адреналіна вистачило на цілий день++++++++++++++++ дяуцю вам Вера та Мішель!!! завітаю до вас знову обовязково))))))))))))))))

Додати новий коментар